European Academy of Health and Beauty
Europejska Akademia Zdrowia i Urody

ul. Wesola 52
kod pocztowy 25-353 Kielce, Polen
Tel.: +48 (0) 41 341 51 25
Fax: +48 (0) 41 341 51 25
E-Mail: office@europeanacademy.pl
Wiecej pytan?

Kielce
+48 (0) 41 341 51 25

Terminy
Aktualnie mie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Technik Usług Kosmetycznych w systemie stacjonarnym

Nauka zawodu Technik Usług Kosmetycznych w Europejskiej Akademii Zdrowia i Urody trwa 2 lata. W tym czasie słuchacze policealnej szkoły kosmetycznej są kształceni na najwyższym poziomie. Program nauczania na kierunku Technik Usług Kosmetycznych obejmuje między innymi: zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu Dermatologii, Anatomii i Fizjologii, Kosmetologii, Fizykoterapii, Higieny, Chemii Kosmetycznej, Języka Angielskiego w kosmetyce, Masażu, Wizażu, Stylizacji Paznokci, Pracowni Kosmetyki, Psychologii, Przedsiębiorczości i in.

W naszej szkole w trosce o jakość kształcenia na Technika Usług Kosmetycznych i poziom kwalifikacji zawodowych naszych absolwentów program przewiduje zajęcia praktyczne z wybranych przedmiotów (Pracownia Kosmetyki, Wizaż, Stylizacja Paznokci, Masaż) w zwiększonej liczbie godzin.

W programie nauczania na kierunku Technik Usług Kosmetycznych między innymi:

  • Zabiegi kosmetyczne, szyi i dekoltu (nawilżające, normalizujące, odżywcze, złuszczające, wybielające, liftingujące, oczyszczające, mikrodermabrazacja diamentowa, peeling kawitacyjny, jonoforeza, masaże kosmetyczne)
  • Zabiegi pielęgnacyjne i upiększające okolice oczu (henna, trwała na rzęsy)
  • Zabiegi na ciało (wyszczuplające, antycellulitowe, pojędrniające, relaksakcyjne, na biust, depilacja zbędnego owłosienia)
  • Manicure z pielęgnacją dłoni
  • Pedicure z pielęgnacją stóp
  • Makijaż dzienny, wieczorowy, ślubny, okazjonalny, smoky eyes i inne
  • Stylizacja paznokci metodą żelową i akrylową, zdobienie paznokci
  • Masaż klasyczny całego ciała
  • Pracownia chemii kosmetycznej (z samodzielnym przygotowaniem kosmetyków)

Zajęcia na kierunku Technik Usług Kosmetycznych prowadzone są w doskonale wyposażonych pracowniach kosmetycznych, w których znajdują się sprzęt, aparatura i kosmetyki renomowanych firm pod nadzorem wysoko wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej.

Podczas trwania nauki słuchaczki na kierunku Technik Usług Kosmetycznych mają możliwość uczestnictwa w kongresach i szkoleniach kosmetycznych.