European Academy of Health and Beauty
Europejska Akademia Zdrowia i Urody

ul. Wesola 52
kod pocztowy 25-353 Kielce, Polen
Tel.: +48 (0) 41 341 51 25
Fax: +48 (0) 41 341 51 25
E-Mail: office@europeanacademy.pl
Wiecej pytan?

Kielce
+48 (0) 41 341 51 25

Terminy
Aktualnie mie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Technik Masażysta

Technik Masażysta w czasie 2 letniej nauki w Europejskiej Akademii Zdrowia i Urody zdobywa wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonywania wszystkich metod i technik masażu oraz zabiegów, które usprawniają leczenie i rehabilitację ludzi chorych, a także relaksują i odmładzają zdrowych. Absolwent naszej szkoły i kierunku Technik Masażysta jest przygotowany do wykonywania masażu w medycynie, sporcie,  kosmetyce oraz profilaktyce. Posiada także umiejętności niezbędne do podejmowania
i prowadzenia działalności profilaktycznej, popularyzującej zachowania prozdrowotne. Technik masażysta wykonuje również podstawowe ćwiczenia lecznicze, potrafiąc ocenić i uwzględniając aktualny stan zdrowia, potrzeby, a także możliwości pacjenta.

Absolwent kierunku Technik masażysta może pracować zarówno jako członek zespołu rehabilitacyjnego bądź też świadczyć usługi indywidualnie.

Najpopularniejszymi miejscami pracy dla masażystów są szpitale, przychodnie rehabilitacyjne, gabinety fizjoterapeutyczne, sanatoria, hotele i gabinety odnowy biologicznej, ośrodki SPA,  prywatne gabinety masażu lub jako masażysta drużyny sportowej.

Europejska Akademia Zdrowia i Urody zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w jednodniowych zajęciach próbnych. Osoby zainteresowane mogą zobaczyć jak przebiegają zajęcia w naszej szkole. Celem zajęć próbnych jest stwierdzenie ucznia/zainteresowanego czy dany kierunek kształcenia jest dla niego odpowiedni.

 

W  przypadku chęci skorzystania z dnia próbnego w szkole prosimy o kontakt ze szkołą w celu ustalenia terminu.