European Academy of Health and Beauty
Europejska Akademia Zdrowia i Urody

ul. Wesola 52
kod pocztowy 25-353 Kielce, Polen
Tel.: +48 (0) 41 341 51 25
Fax: +48 (0) 41 341 51 25
E-Mail: office@europeanacademy.pl
Wiecej pytan?

Kielce
+48 (0) 41 341 51 25

Terminy
Aktualnie mie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Kierunki Kształcenia

Europejska Akademia Zdrowia i Urody to Policealna Szkoła Kosmetyczna w której w dwa lata można zdobyć odpowiednie wykształcenie - Technik Usług Kosmetycznych oraz bardzo dobre przygotowanie praktyczne do wykonywania zawodu Technik Usług Kosmetycznych. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej. Jesteśmy wiodącą w Polsce szkołą specjalizującą się w kształceniu na kierunkach:

  • Kosmetyka (system dzienny i zaoczny - 2 lata)
  • Fryzjerstwo ( system zaoczny 2 lata)
  • Wizaż (system zaoczny - 1 rok)
  • Technik Masażysta (2 lata)
  • Technik bezpieczeństwa i higieny pracy

Program nauczania obejmuje między innymi: zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu:  Dermatologii, Anatomii i Fizjologii, Kosmetologii, Fizykoterapii, Higieny, Chemii Kosmetycznej, Języka Angielskiego w kosmetyce, Masażu, Wizażu, Stylizacji Paznokci, Pracowni Kosmetyki, Psychologii, Przedsiębiorczości i in.

W naszej szkole w trosce o jakość kształcenia i poziom kwalifikacji zawodowych naszych absolwentów program przewiduje zajęcia praktyczne z wybranych przedmiotów (Pracownia Kosmetyki, Wizaż, Stylizacja Paznokci, Masaż) w zwiększonej liczbie godzin.

Europejska Akademia Zdrowia i Urody zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w jednodniowych zajęciach próbnych. Osoby zainteresowane mogą zobaczyć jak przebiegają zajęcia w naszej szkole. Celem zajęć próbnych jest stwierdzenie ucznia/zainteresowanego czy dany kierunek kształcenia jest dla niego odpowiedni.

 

W  przypadku chęci skorzystania z dnia próbnego w szkole prosimy o kontakt ze szkołą w celu ustalenia terminu.